2019 Autoshow Nisan Ayında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde Düzenlenecek - Caraba.net

2019 Autoshow Nisan Ayında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde Düzenlenecek

AUTOSHOW 2019 Fuarı İstanbul TÜYAP’ta Düzenlenecek

2017 yılında da İstanbul’da düzenlenen ve dünyanın en prestijli fuarlarından olan Autoshow 2019 yılı Nisan Ayında bir kez daha otomobil severlerle buluşacak. Dünyanın en ünlü ve bilinen arazi araçları, binek ve spor otomobilleri ile pick up tarzı araçların sergilendiği fuar etkinliğini 750.000’den fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ve TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2019’da, ülkemizde faaliyette olan ve Otomotiv Distribütörleri Derneği üyesi otomotiv markalarının yanı sıra, otomotiv yan sanayi firmaları, aksesuar, güvenlik, teknoloji, bilişim firmaları ile Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve basın kuruluşları da katılacak.

Otomotiv firmalarının her bütçeye uygun otomobillerinden, lüks sınıfı otomobillere, özel dizayn konseptlerden, uzay aracı gibi değişik modellerin sunulması beklenen fuarda, hem markalar hem de genç yaşlı tüm ziyaretçilerin keyif alacağı bir etkinlik olması planlanıyor.

Otomobil ve teknoloji şirketlerinin standlarında en son teknolojilerin sunulacağı fuarda geçmiş yıllarda olduğu gibi etkileyici şovlar, kendi kendine park edilebilen otomobiller, dans eden robot kolları, yarı robot-yarı otomobil mankenlerin de olması bekleniyor.

error: