Ford Connect Serisi Yenilendi - Caraba.net

Ford Connect Serisi Yenilendi

Ülkemizde de en çok satılan hafif ticari araçlardan olan Ford Connect’ler yeni serileri ile karşımıza çıktı. Yeni seri ifadesi ile yeni model değil de yenilenmiş modelleri kastediyoruz. Yenilenmiş Ford Connect ailesinde en çok dikkat çeken ögeler yenilenen yüz, ön tampon, teknolojik donanımlar ve ızgaralar. Bu yeni makyajla Ford’un hafif ticari ailesi artık daha dinamik bir görünüme sahip.

Yeni Transit Connect, Trend paketiyle 1.5L Dizel 100PS motor ve manuel şanzıman opsiyonu ile sunulmakta. Daha önce sadece kısa şasi ile sunulan Yeni Tourneo Connect yeni değişikliklerle Deluxe ve Titanium paketleriyle birlikte sunulmuş. 120PS’lik dizel versiyonda ise Titanium pakette 8 ileri otomatik ve 6 ileri manuel şanzıman seçenekleri bulunmakta.

Yeni Ford Tourneo Connect de aynı vites ve motor seçenekleri ile sunulmakta. Yenilenmiş modellerde aynı zamanda güvenlik ve teknolojik donanımları da dikkat çekiyor. Modellerin akıllı hız sınırlandırıcı, kablosuz şarj istasyonu, altı inç dokunmatik ekran, anahtarsız giriş sistemi, sesli komut sistemi ve SYNC3 teknolojisi gibi özellikleri bulunmakta.  Yeni Ford Transit Connect’in fiyatı 119.000 TL’den başlamakta. Yeni Ford Tourneo Connect’in fiyatı ise 145.000 TL’den alıcılara sunulmuş.

error: