Yeni VW Passat Görücüye Çıktı - Caraba.net
yeni 2019 passat

Yeni VW Passat Görücüye Çıktı

Alman otomotiv devi Volkswagen’in en çok satılan modellerinden olan ve amiral gemisi olarak adlandırılan Passat bir takım değişiklik yapılarak yenilendi. Ön tarafta 3 tane krom ızgara görülürken, arkada ise Passat harflerinin bagaja işlendiği göze çarpmakta.

İçi üç farklı multi medya ekranı ile satışa sunulan Passat’ın ön farları ise yeni dizayn ve ışık şiddetini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra sürücü tepki vermediğinde otomatik olarak devreye giren ve otomobili sağa çeken yeni nesil Acil Durum Asistanı ile 210 km hıza kadar ayarlanabilen yeni hız sabitleme sistemi bu modelde mevcut.

yeni 2019 passat

Yeni Passat’ın en çok merak edilen özelliklerden biri de motorları. 1500 cc lik benzinli, 1600 cc ve 2000 cc lik dizel motor seçenekleri mevcut. Benzinli motoru 150 beygir güç üretirken, Dizel 1600 cc TSI motor 120 beygir, 2000 cc TSI motor ise 190 ve 240 beygir olmak üzere iki farklı güç üretmekte. Şu an Almanya’daki fabrikasında üretilen ve 2023 yılında Çekya’daki fabrikada üretilmeye başlayacak olan VW Passat’ın yeni modelinin Mayıs ayında ülkemizde de satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

error: